„Wzmacniamy to, co dla Was najważniejsze”

Delimiter Image

Wecker- polska firma zajmująca się iniekcyjną technologią podnoszenia posadzek, wzmacniania gruntu pod fundamentami i innymi elementami konstrukcji budynków. Od lat wspieramy naszych klientów przy zabezpieczaniu ich nieruchomości dla przyszłych pokoleń. Firma Wecker to doświadczenie i pewność. Trzonem firmy są inżynierowie z branży budowlanej posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych m. in. wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych oraz budynków mieszkalnych.
Działamy na terenie całej Polski.

Na naszej stronie internetowej w zakładce realizacje, znajdą Państwo wybór przykładowych projektów, które przybliżą metodę podnoszenia posadzek, wzmacniania gruntu oraz efekty naszych prac.

Delimiter Image

mgr inż. Mariusz Budzik- założyciel firmy Wecker. Uzyskał dyplom na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Swoje doświadczenia zawodowe rozpoczął od pracy przy budowie drogi ekspresowej S5 odcinek Poznań-Gniezno.

Następnie pracował w laboratorium badawczym konstrukcji wodnych na Uniwersytecie Leibniz w Hanowerze oraz przy budowie kolei w Niemczech dla firmy Strabag. Po ukończeniu studiów zdobywał doświadczenie projektowe w Züblin. Po powrocie do Polski przez kilka lat pracował w dziedzinie iniekcji geopolimerowych oraz zajmował się przyczynami i  naprawą osiadania posadzek i fundamentów.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji i pracy w firmach wykonawczych zaowocowało decyzją o otwarciu firmy Wecker, która zajmuje się innowacyjną technologią iniekcji geopolimerowych.